فال روزانه 17، 07، 1398

فال روزانه چهارشنبه 17 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 17 مهر به جهان آمده ای تولدت مبارک! شاید به نیمی از آرزوهایتان دست نیافتید اما یادتان باشد که همه چیز وابسته به کوشش شماست. سال جاری سالی ست که باید تمام توانایی هایتان را به کار گیرید و جدی تر برای رسیدن به اهداف تان کوشش کنید. مطمئن باشید که تا آخر سال از به خیلی از آنها رسیده اید. تغییرات بزرگی در راستا شغلی تان دیده می گردد، بنابراین امیدوار باشید و با انگیزه جلو بروید. سعی کنید که در تمام کارهای خود سیاست بیشتری به خرج دهید، با برنامه قدم بردارید تا در دام مسائل گیر نکنید. در اواخر سال روزهای آرام تری را تحربه خواهید کرد. از نظر جسمی و روحی در وضعیت بهتری خواهید بود. اما سعی کنید که همچنان به ورزش و رژیم غذایی خود اهمیت دهید. روابط عاطفی شما فرم جدیدی به خود خواهد گرفت و هیجان بیشتری به رابطه عاطفی تان وارد خواهد شد. مجردها ناگهان خود را در دام عشق می بینند. سال جاری سال سفر، پیشرفت و سلامتی ست، از آن نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه 17، 07، 1398

برای تصمیم گیری شما نیاز به اطلاعات دارید. پس وقت تان را تلف نکنید و تا می توانید از افراد باتجربه اطلاعات کسب کنید. این اطلاعات می تواند به شما در تصمیم گیری هایتان یاری کند. آنچه امروز برای شما اهمیت دارد منطق تان است نه احساستان پس احساساتی عمل نکنید. احساس می کنید که فردی به شما دروغ می گوید اما توان ثابت کردن آن را ندارید. نگران نباشید زیرا حقیقت روزی برای شما آشکار می گردد.

امروز باید روزتان را با انرژی تمام شروع کنید. نگذارید دیگران با انرژی منفی شان شما را از راهی که در پیش گرفتید دور نمایند. اگر کار مهمی که امروز باید انجام دهید را به فردا واگذار کنید، ضرر خواهید کرد. به زودی خبرهای خوبی را از نتیجه کوشش هایی که نموده اید، دریافت خواهید کرد. در روابط عاطفی تان هر چه انعطاف پذیرتر باشید بهتر است. نگذارید که مسایل کوچک میان شما و شریک زندگی تان جدایی بیاندازد.

شما تصمیم تان را گرفته اید اما این بدین معنی نیست چشمتان را روی راههای دیگر ببندید. بدانید که شرایط همواره یکجور نمی ماند و شما نیز باید انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید تا بتوانید در لحظه بهترین تصمیم را بگیرید. پس از چند روز بالاخره امروز فرصت آن را پیدا می کنید که با شریک زندگی تان تنها شوید. پس حرف هایی را که در دلتان مانده به او بزنید. هر چه صادق و رک تر باشید، بهتر است.

شما فردی هستید که نمی توانید نقش بازی کنیز. اگر از کی بدتان بیاید، آن را نشان می دهید اما امروز به نفع تان نیست که این کار را در محیط کار انجام دهید. سعی کنید که خودتان را کنترل و با دیگران عادی برخورد کنید حتی اگر تمایلی به هم صحبتی با آنها ندارید. دوستی پس از مدت ها به سمت تان می آید و پیشنهادی به شما می دهد که وسوسه تان می نماید. بهتر است که برای تصمیم گیری کمی به خودتان زمان دهید.

امروز خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را به فردی که می خواهید بزنید. می خواهد در محیط کار باشد یا در روابط عاطفی تان، در هر صورت اگر جسور نباشید، بازی را خواهید باخت. در رابطه عاطفی خود دچار دلسردی و یاس شده اید. اما بدانید که هیچ رابطه ای بدون عیب و نقص نمی باشد، پس به جای عقب نشینی برای آنچه می خواهید به دست آورید، بجنگید. به زودی خبر خوبی در خصوص مسایل اقتصادی به شما می رسد.

از نظر جسمی احساس خوبی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که روزتان را با ورزش شروع کنید تا سرحال تر باشید. امروز از آن روزهایی است که شما باید برای هدف های بلند مدت تان قدم های بزرگی بردارید. انرژی و اعتماد به نفس تان زیاد است پس ایده هایتان را به زبان آورید. شما خواسته ای غیر منطقی از شریک زندگی تان دارید. شاید بد نباشد که کمی منطقی تر فکر کنید. به جای لجبازی، با مصاحبه مشکلتان را حل کنید تا درگیری ذهنی تان نیز به خاتمه برسد.

در اطرافتان افرادی هستند که سنگ جلو پایتان می اندازند. اگر چه سخت است که آنها را نادیده بگیرید اما این کار در حال حاضر به صلاح تان است. اگر احساس می کنید که نیاز به آرامش دارید، کارتان را رها کنید و به خانه بروید. تا آرامش ذهنی نداشته باشید نمی توانید مسئولیت هایتان را آنطور که باید به اتمام برسانید. نگرانی شما در خصوص رابطه عاطفی تان بی مورد است. سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید تا زندگی نیز به کام شما گردد.

انتظارات شما از اطرافیان تان زیاد است. اما بدانید که دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند و این شمایید که باید آنها را به زبان آورید. پس غرور را کنار بگذارید و حرف دلتان را صادقانه به زبان آورید. مدتی ست که رابطه شما با شریک زندگی تان دچار درگیری شده است. برای رابطه عاطفی تان بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بیش از قبل با شریک زندگی تان وقت بگذرانید.

شما یک دوراهی را گذرانده اید اما اگر نگران مسیری هستید که در آن قدم گذاشته اید، باید بگوییم که اشتباه ننموده اید. با اطمینان خاطر راهتان را ادامه دهید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید. نگذارید اتفاقات کوچک شما را ناامید کند. به زودی در جمعی حاضر می شوید که پیشنهادهای خوبی را دریافت خواهید کرد. اگر چه باید جسارت پذیرفتن آن را داشته باشید اما از سریع جواب دادن به طرف مقابل خودداری کنید. میهمانی در راه است که تغییری کوچک اما موثر را در زندگی تان ایجاد خواهد نمود.

امروز روز عمل است. اگر انگیزه لازم را داشته باشید، همه چیز به بهترین شکل اتفاق خواهد افتاد. کافی است از جایتان بلند شوید و قدم اول را بردارید. اگرچه اطرافیان تان با شما مخالفت می نمایند اما آنچه اهمیت دارد خواسته قلبی شماست، پس ناامید نشوید. در رابطه عاطفی تان احساس سردرگمی می کنید. حال زمان آن است که مقصد نهایی خود را معین کنید. پس با شریک زندگی تان قراری بگذارید و حرف بزنید.

شما دوست دارید که یک کار بزرگ را همین حالا به اتمام برسانید اما در حال حاضر به نفع تان است که روی کارهای کوچک تر تمرکز کنید. پس انرژی تان را بی خودی هدر ندهید تا زمان آن فرا برسد. برای خریدی که مدت ها در سر دارید، درنگ بیش از این به ضررتان تمام خواهد شد. پس امروز به بیرون از خانه بروید و با دست پر برگردید. امروز شانس آن را دارید که در خصوص مشکلاتی که در روابط عاطفی تان اتفاق افتاده، صحبت و آن را حل کنید.

امروز در جمعی حاضر می شوید، از آنجا که شما توانایی این را دارید که در هر زمینه ای اول باشید، بهتر است که خودی نشان دهید و از فرصت هایی که برایتان فراهم می گردد نهایت استفاده را بکنید. نه گفتن به دیگران را بیاموزید و اگر چیزی به صلاح تان نیست، آن را رد کنید. در خصوص مسائل عاطفی امروز غرق در عشق هستید، بنابراین وقت را تلف نکنید و به دیدار یارتان بروید. خاطره ای شیرین در خاطر هر دوی شما ثبت خواهد شد.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 17، 07، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 17، 07، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید