اخبار سیاسی

آمریکا به سازمان ملل: قصد داریم از توافق پاریس خارج شویم

دولت آمریکا رسما سازمان ملل متحد را از قصد خود برای خروج از توافق اقلیمی پاریس آگاه نموده است.

5 دی 1398

عذرخواهی به جای کار!

مدیران شهرداری تهران به جای حل ریشه ای مشکل آبگرفتگی تهران رو به سیاست عذرخواهی سریالی آورده اند!

2 دی 1398

الجزایری ها انقلاب جدید می خواهند

گروه جهان ، با وجود کناره گیری رئیس جمهوری الجزایر و اعلام برگزاری انتخابات جدید در این کشور، معترضان الجزایری همچنان به اعتراضات خود ادامه می دهند و روز جمعه با شرکت در تظاهرات هزاران نفری در پایتخت، شعارهای انقلابی سر داده و برای وقوع انقلاب جدید...

1 دی 1398

اتباع خارجی ؛ از ازدواج با زنان ایرانی تا بچه ها کار

اتباع خارجی و مسائل مرتبط با آنها به ویژه ازدواج زنان ایرانی با این افراد و فرزندان حاصل از این ازدواج ها و نیز حضور و کار غیرقانونی آنها سال هاست که بخش های مختلف را در کشورمان از فرهنگ و اجتماع گرفته تا سیاست و اقتصاد با خود درگیر نموده است.

30 آذر 1398

عکاظ مدعی شد: 48 ساعت دیگر حریری استعفا می دهد!

ایرنا نوشت: درحالی که سعد الحریری نخست وزیر لبنان پیشنهاد تشکیل دولت جدید را ارائه کرده، سعودی ها در خبری جهت دار مدعی استعفای دولت حریری در آینده نزدیک شده اند، این در حالی است که نخست وزیر لبنان در حال رایزنی برای ایجاد تغییراتی در کابینه است.

23 آذر 1398

تقدیر معاون ترامپ از خروج آمریکا از توافق هسته ای

ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهور آمریکا ضمن تحسین سیاست های دونالد ترامپ طی سه سال گذشته، از اقدام او برای خروج از توافق هسته ای قدردانی کرد.

17 آذر 1398

ماجرای سفرهای مجسمه خیام، آرزو دارم شهر تندیسان اجرایی شود

به گزارش خبرنگاران، حسین فخیمی با حضور در موسسه هنرمندان پیشکسوت با یادآوری این نکته که مجسمه حکیم عمر خیام در سه نسخه ساخته شده و به تازگی نسخه ای از آن در نیویورک نصب شده است، گفت: ساخت این مجسمه ها چیزی حدود 14 سال از وقت من و خانواده ام را گرفت و هزینه...

13 آذر 1398

فریب این تبلیغ تلویزیونی را نخورید!

تردیدی نیست که هیچ نرم افزار و سرویس مجازی ترجمه، قابل رقابت با مترجم انسانی نیست و در بهترین حالت تنها بخشی از نیاز را رفع می کند. حال چگونه می شود برخی نرم افزارها که کارایی به مراتب کمتری حتی نسبت به Google Translate (نرم افزار ترجمه رایگان گوگل) دارند با حقه...

10 آذر 1398

خوشحالی بحث برانگیز تیم فوتبال ترکیه؛ این بار در پاریس (

رسانه های ترکیه گزارش دادند که تلویزیون فرانسه صحنه سلام نظامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ترکیه در شادمانی پس از زدن گل مساوی را سانسور کردند.

5 آذر 1398

ادامه واکنش های کشورهای عربی به عملیات نظامی ترکیه در سوریه

شروع عملیات نظامی ترکیه در سوریه با واکنش کشورهای مختلف عربی روبرو شده است.

28 آبان 1398

فال روزانه 17، 07، 1398

فال روزانه چهارشنبه 17 مهر 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 17 مهر به جهان آمده ای تولدت مبارک! شاید به نیمی از آرزوهایتان دست نیافتید اما یادتان باشد که همه چیز وابسته به کوشش شماست. سال جاری سالی ست که باید تمام توانایی هایتان...

25 آبان 1398

غیبت آمریکا در عملیات ترکیه

کاخ سفید گفت که در عملیات ترکیه در شمال سوریه مشارکت نمی کند.

22 آبان 1398

توصیه مهم انصارالله به عربستان

یک عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن بر ضرورت توقف کامل تجاوزات رژیم سعودی به عنوان شرط یمنی ها برای پذیرش آتش بس تاکید کرد.

20 آبان 1398

عملیات نصر من الله موجب تغییر معادلات و شکست نقشه سعودی شد

خبرنگاران، گروه بین الملل- محمد فاطمی زاده:یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در سخنانی تأکید کرد: عملیات نصر من الله در نجران بزرگترین عملیات از شروع تجاوز سعودی به یمن محسوب می گردد. این عملیات در 25 آگوست (24 مرداد ماه) شروع شد.

18 آبان 1398

حمایت 2 نامزد حزب جمهوریخواه از استیضاح ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جو والش و بیل ولد دو نامزدی که از حزب جمهوریخواه برای انتخابات 2020 نامزد شده اند، حمایت خود را از استیضاح دونالد ترامپ اعلام کردند.

9 آبان 1398

انتشار متن مکالمه جنجالی ترامپ و زلنسکی

کاخ سفید خاتمه تحت فشار شدید نمایندگان کنگره و رسانه های آمریکایی متن گفت وگوی تلفنی خبرساز رؤسای جمهور آمریکا و اوکراین را منتشر کرد.

8 آبان 1398

فال روزانه 01، 07، 1398

فال روزانه دوشنبه 1 مهر 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 1 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی هستید که برای هر کاری پشت کار دارید اما به تازگی انگیزه تان را از دست داده اید. امسال سالی است که این انگیزه بار دیگر در شما شکل...

6 آبان 1398

7 التماس ترامپ برای دیدار بدون پیش شرط با ایران

رئیس جمهور آمریکا در حالی مدعی شده که او خواستار مذاکره بدون پیش شرط با ایران نشده که او و مقام های دولتش دست کم در 7 موقعیت به صراحت چنین درخواستی را مطرح کرده اند.

30 مهر 1398

ملکه مهر جنجالی را زد

فارس نوشت: با موافقت ملکه انگلیس با مصوبه مجلس این کشور برای ممنوعیت خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا، این مصوبه به قانون الزام آور تبدیل شد.

26 مهر 1398

تاکید تاجیکستان و سازمان ملل بر همکاری ها در زمینه بلایای طبیعی

در دیدار معاون وزیر امور خارجه تاجیکستان با نمایندگان سازمان ملل متحد بر علاقه مندی 2 طرف بر گسترش همکاری های در زمینه کاهش خطرات و اثرات بلایای طبیعی تاکید شد.

14 مهر 1398
تعداد: (77)