اخبار مجلس

حمایت 2 نامزد حزب جمهوریخواه از استیضاح ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جو والش و بیل ولد دو نامزدی که از حزب جمهوریخواه برای انتخابات 2020 نامزد شده اند، حمایت خود را از استیضاح دونالد ترامپ اعلام کردند.

9 آبان 1398

انتشار متن مکالمه جنجالی ترامپ و زلنسکی

کاخ سفید خاتمه تحت فشار شدید نمایندگان کنگره و رسانه های آمریکایی متن گفت وگوی تلفنی خبرساز رؤسای جمهور آمریکا و اوکراین را منتشر کرد.

8 آبان 1398

تاکید اردوغان بر گسترش نقش دیپلماسی پارلمانی میان ترکیه و ژاپن

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه امروز دوشنبه با تاداموری اوشیما رئیس مجلس نمایندگان ژاپن دیدار و مصاحبه کرد.

21 مرداد 1398

رئیس مجلس نمایندگان افغانستان انتخاب شد

میر رحمان رحمانی، با کسب اکثریت مطلق آرای اعضای مجلس نمایندگان افغانستان به عنوان رئیس این مجلس انتخاب شد.

20 مرداد 1398

تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون مشخص تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه اصلاح قانون معین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی موافقت کردند.

29 تیر 1398

استعفای نظربایف خرید زمان به نفع دختر بزرگ

بعضی تحلیلگران از احتمال جانشینی دریغا نظربایوا دختر بزرگ نظربایف سخن به میان می آورند و درحقیقت در شرایط کنونی نیز گزینه دیگری در میان زنان قزاقستان در برابر این زن به چشم نمی خورد.

8 تیر 1398

صنایع دستی، سرمایه ای بی نهایت است

صنایع دستی، سرمایه ای بی نهایت استنماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، این صنعت را سرمایه ای بی نهایت توصیف کرد.

3 تیر 1398

پاچه خواری جناب رییس از آمریکا!

دبیرکل اوپک اخیرا در مصاحبه عجیبی با شبکه سی ان بی سی اظهار کرد انقلاب شیل آمریکا یاری کرد از یک آشوب انرژی در جهان جلوگیری گردد.

1 تیر 1398

بالاخره ترخیص خودورهای دپو شده در گمرک شروع شد

علی رغم اعلام گمرک مبنی بر اجرایی شدن دستورالعمل ترخیص خودروها، رئیس کل گمرک اعلام نمود که از زمان ابلاغ این مصوبه در ماه گذشته، 200 خودرو از گمرک خارج شده است؛ امری که به نظر می رسد به خاطر وجود 10 هزار شاکی برای این خودروها باشد.

1 تیر 1398

بودجه سال 98 شهرداری قزوین در جلسات تخصصی آنالیز می گردد

به گزارش خبرنگاران، شورای اسلامی شهر قزوین سه شنبه شب در تالار مردم تشکیل جلسه داد تا پس از دریافت لایحه بودجه سال آینده توضیحات شهردار را در مورد ویژگی های این بودجه استماع کند.

15 خرداد 1398

ایجاد پارک بانوان در النگدره، سرانه فضای ورزشی گرگان پایین است

به گزارش خبرنگاران، صد و چهاردهمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان شامگاه شنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان گلستان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان، اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران شهرداری گرگان برگزار گردید.

9 خرداد 1398

امروز؛ دومین جلسه غیرعلنی مجلس برای آنالیز حواشی نماینده سراوان برگزار گردید

جلسه غیرعلنی مجلس به منظور آنالیز حواشی کلیپ منتشر شده از نماینده سراوان برگزار گردید.

20 اردیبهشت 1398