اخبار اقتصادی

عامل تخریب بانک مسکن در غرب تهران دستگیر شد

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل تخریب یکی از شعبات بانک مسکن در غرب پایتخت اطلاع داد.

22 دی 1398

علوی: ویلموتس قبل از بازی با عراق تقاضای فسخ قرارداد داشت، شاید او بپذیرد به اصول قرارداد پایبند باشد

سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام نمود که مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از بازی با عراق تقاضای فسخ قرارداد داشته است.

22 دی 1398

سرمایه در گردش و صادرات مهم ترین مسائل تولیدکنندگان در فریمان

خبرنگاران/خراسان رضوی فرماندار فریمان گفت: سرمایه در گردش و صادرات از مهم ترین مسائل تولیدکنندگان در شهرستان فریمان است که باید تسهیل شود.

17 دی 1398

انهدام بزرگترین باند سرقت مأمورنما های میلیاردی در پایتخت

جانشین پلیس آ گاهی پایتخت، گفت: بزرگترین باند سرقت مأمورنما های میلیاردی که اقدام به ده ها فقره سرقت از اتباع خارجی نموده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

9 دی 1398

آمریکا به سازمان ملل: قصد داریم از توافق پاریس خارج شویم

دولت آمریکا رسما سازمان ملل متحد را از قصد خود برای خروج از توافق اقلیمی پاریس آگاه نموده است.

5 دی 1398

عذرخواهی به جای کار!

مدیران شهرداری تهران به جای حل ریشه ای مشکل آبگرفتگی تهران رو به سیاست عذرخواهی سریالی آورده اند!

2 دی 1398

اتباع خارجی ؛ از ازدواج با زنان ایرانی تا بچه ها کار

اتباع خارجی و مسائل مرتبط با آنها به ویژه ازدواج زنان ایرانی با این افراد و فرزندان حاصل از این ازدواج ها و نیز حضور و کار غیرقانونی آنها سال هاست که بخش های مختلف را در کشورمان از فرهنگ و اجتماع گرفته تا سیاست و اقتصاد با خود درگیر نموده است.

30 آذر 1398

پیدا و پنهان مجموعه ترسناک آنابل ، آیا واقعا شیطان می تواند یک عروسک را تسخیر کند؟

جای تاسف است اما اغلب آثار مرتبط با فیلم احضار، از جمله آنابل، روی شخصیت های مونث، از زن کامل تا بچه ها خردسال تا زنان بالغ تمرکز می کند.

24 آذر 1398

عکاظ مدعی شد: 48 ساعت دیگر حریری استعفا می دهد!

ایرنا نوشت: درحالی که سعد الحریری نخست وزیر لبنان پیشنهاد تشکیل دولت جدید را ارائه کرده، سعودی ها در خبری جهت دار مدعی استعفای دولت حریری در آینده نزدیک شده اند، این در حالی است که نخست وزیر لبنان در حال رایزنی برای ایجاد تغییراتی در کابینه است.

23 آذر 1398

تقدیر معاون ترامپ از خروج آمریکا از توافق هسته ای

ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهور آمریکا ضمن تحسین سیاست های دونالد ترامپ طی سه سال گذشته، از اقدام او برای خروج از توافق هسته ای قدردانی کرد.

17 آذر 1398

نفتکش سابیتی وارد آب های سرزمینی ایران شد

کشتی نفتکش سابیتی (Sabiti) که 10 روز قبل هدف دو راکت نهاده شد، امروز وارد آب های سرزمینی ایران شد.

14 آذر 1398

ماجرای سفرهای مجسمه خیام، آرزو دارم شهر تندیسان اجرایی شود

به گزارش خبرنگاران، حسین فخیمی با حضور در موسسه هنرمندان پیشکسوت با یادآوری این نکته که مجسمه حکیم عمر خیام در سه نسخه ساخته شده و به تازگی نسخه ای از آن در نیویورک نصب شده است، گفت: ساخت این مجسمه ها چیزی حدود 14 سال از وقت من و خانواده ام را گرفت و هزینه...

13 آذر 1398

چیریچ: گریه نمی کنیم و باید کار کرد

سرمربی تیم ملی واترپلوی ایران با اشاره به شرایط سخت تیم ملی واترپلوی ایران مسبت به سال گذشته، گفت: شرایط مالی سخت در ایران سراسری است، گریه نمی کنیم و تنها باید کار کنیم تا بهترین نتیجه کسب گردد.

12 آذر 1398

فریب این تبلیغ تلویزیونی را نخورید!

تردیدی نیست که هیچ نرم افزار و سرویس مجازی ترجمه، قابل رقابت با مترجم انسانی نیست و در بهترین حالت تنها بخشی از نیاز را رفع می کند. حال چگونه می شود برخی نرم افزارها که کارایی به مراتب کمتری حتی نسبت به Google Translate (نرم افزار ترجمه رایگان گوگل) دارند با حقه...

10 آذر 1398

ارائه تسهیلات دوبرابری به شرکت های دانش بنیان ، نیروی انسانی جوان رمز موفقیت در برابر امپریالیسم است

برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.

9 آذر 1398

متولی صدور جواز شهرداری است یا راه آهن!

اهالی ساکن در حریم راه آهن تهران ـ تبریز در محدوده منطقه18 برای ساخت خانه های فرسوده خود با مسائل عدیده ای روبه رو هستند.

29 آبان 1398

فیلم، چهل و پنجمین شنبه اعتراضی در فرانسه

معترضان فرانسوی جنبش جلیقه زردها برای چهل و پنجمین شنبه متوالی در اعتراض به مواضع دولت این کشور در خیابان ها تجمعات اعتراضی برگزار کردند.

17 آبان 1398

جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه خلیج فارس توسعه کمی و کیفی داشته است

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: جذب دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر در سال های 97 و 98 توسعه کمی و کیفی قابل توجهی داشته است.

13 آبان 1398

تخفیف ها و برنامه های هفته گردشگری در کشور

هم زمان با هفته گردشگری، برنامه های هفته گردشگری از قبیل تخفیف 15 درصدی در مراکز اقامتی و برپایی نمایشگاه های صنایع دستی در حال انجام هستند تا اوقاتی شاد را برای گردشگران بوجود آورند.

11 آبان 1398

ماکرون: شانس مصاحبه بین ترامپ و روحانی کاهش یافته است

با وجود تأکید مقامات ایران مبنی بر نبود هیچ برنامه ای برای گفت وگوی ترامپ و روحانی رئیس جمهور فرانسه نیز گفت که شانس دیدار رؤسای جمهور آمریکا و ایران کاهش یافته است.

6 آبان 1398
تعداد: (100)