پیشنهاد انصاریفرد به رئیس سازمان لیگ برای اهدا جام قهرمانی سرخ ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاری فرد که پیگیری اخذ مجوز حرفه ای و تکمیل مدارک را با توجه به مهلت اندک باقیمانده و رسیدگی به امورات تیم و عقد قرارداد اسپانسری را به عنوان سه اولویت اصلی در دستور کار تیم خود قرار داده است امروز با توجه به پیگیری های مکرر طرفداران پرسپولیس در تماس با حیدر بهاروند ریاست سازمان لیگ خواهان برگزاری مراسم اهدای سوپرجام به اعضای تیم در استادیوم آزادی شد.

پیشنهاد انصاریفرد به رئیس سازمان لیگ برای اهدا جام قهرمانی سرخ ها

وی در گفتگوی خود با رئیس سازمان لیگ گفت امیدواریم شرایطی اتخاذ گردد که جام حتما در استادیوم اهدا گردد. بهاروند هم اهدا جام به تیم قهرمان را حق تیم و باشگاه پرسپولیس دانست و به انصاری فرد گفت : بنده هم به خاطر اهمیت بازی پرسپولیس و تراکتور احتمالا به تبریز خواهم آمد و آنجا با هم صحبت خواهیم کرد و جلسه تکمیلی و اصلی در این باره هم با شما برای انتخاب زمان برای مراسم اهدای جام روز شنبه برگزار خواهد شد.

انصاری فرد در این گفت و گو پیشنهاد داد مراسم اهدای جام در حاشیه بازی خانگی هفته سوم مقابل صنعت نفت آبادان و قبل از آغاز بازی برگزار گردد. وی به بهاروند گفت در تبریز و جلسه روز شنبه با هم همفکری خواهیم کرد تا این مراسم به شکل خوبی برگزار َگردد.

همچنین مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از مدیر حقوقی باشگاه خواسته گزارش کاملی از روند پرونده سوپرجام دو فصل گذشته و اقدامات صورت گرفته در دادگاه CAS با توجه به شکایت باشگاه استقلال به وی ارایه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیشنهاد انصاریفرد به رئیس سازمان لیگ برای اهدا جام قهرمانی سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد انصاریفرد به رئیس سازمان لیگ برای اهدا جام قهرمانی سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید