پرسپولیسی ها قدر علی پروین را بدانند، استقلال بزرگتر واقعی ندارد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا مهدوی از جمله بازیکنان با اخلاق فوتبال ایران در دهه هفتاد بود که در 3 تیم مطرح استقلال، پرسپولیس و سپاهان توپ زد، لژیونر شد و طعم حضور در فوتبال اروپا را چشید و بارها نیز برای تیم ملی به میدان رفت. مدافع بلند قامت و با اخلاقی که مربیگری را هم تجربه کرد، اما حالا ترجیح می دهد فوتبال را فقط از دور تماشا کند و به آن نزدیک نشود.

پرسپولیسی ها قدر علی پروین را بدانند، استقلال بزرگتر واقعی ندارد

بازیکن سابق تیم های استقلال، پرسپولیس و سپاهان در مصاحبه با مهر از آخرین وضعیت خود و برخی اتفاقات مربوط به فوتبال و پشت پرده های آن سخن گفت که گزیده ای از صحبتهای او را در زیر می خوانید.

* طرفدار هر سه تیم هستم در هر تیمی که برای آن بازی کردم و پیراهن آن را پوشیدم، به آن علاقه دارم و نسبت به آن تعصب دارم. شاید در گذشته عاشق استقلال بودم، اما الان پرسپولیس را هم به اندازه استقلال دوست دارم و سپاهان را هم به اندازه این دو تیم دوست دارم. در واقع طرفدار هر سه تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان هستم.

* با پیشکسوتان پرسپولیس هستم دو سال است که به عضویت شرکت پیشکسوتان پرسپولیس در آمدم و با پیشکسوتان این باشگاه تمرین می کنم و از آن بسیار لذت می برم. بعد از آن که پرسپولیسی ها شرکت پیشکسوتان پرسپولیس را راه انداختند، به بهترین شکل ممکن پیشکسوتان این باشگاه را ساماندهی کردند. آنها از من هم برای حضور در تیم پیشکسوتان دعوت کردند و با کمال میل این دعوت را پذیرفتم. الان هم بسیار خوشحالم که عضو تیم پیشکسوتان پرسپولیس هستم.

* استقلال برای پیشکسوتانش کاری نکرد علیرغم همه علاقه ای که به استقلال دارم، اما متاسفانه این باشگاه تاکنون هیچ قدم مثبتی برای پیشکسوتانش بر نداشته است. بین پیشکسوتان این باشگاه تفرقه است و آنها چند دسته هستند. آرزوی قلبی من این است که باشگاه استقلال هم با الگو برداری از پرسپولیس بتواند پیشکسوتانش را سر و سامان دهد.

* دوست ندارم برای استقلال حاشیه بسازم من استقلال را دوست دارم و می دانم آنها در این مقطع شرایط بحرانی را سپری می نمایند. دوست ندارم با صحبت کردن در خصوص شرایط آنها در لیگ بر حاشیه های آن اضافه کنم. لذا باتوجه به این که خیلی هم در مورد استقلال از من سئوال می گردد، تا به حال از من مصاحبه ای در خصوص استقلال ندیده اید.

* دوست ندارم مربیگری کنم فضای فوتبال خیلی آلوده است و برای همین من دوست ندارم در این مقطع بعنوان مربی به فضای آن برگردم. فعلا به جز پیشکسوتان پرسپولیس، با هنرمندان و تیم فوتبال کشتی گیران هم فوتبال بازی می کنم و از این بازی کردن ها لذت می برم. از فوتبال فقط همین برای من مانده و به این راضی هستم.

* علی پروین یک اسطوره واقعی است پرسپولیسی ها باید قدر علی پروین را بدانند. او یک بزرگتر و یک اسطوره واقعی برای پرسپولیس است. علی آقا مورد اعتماد و مورد قبول همه اقشار پرسپولیسی ها و حتی غیر پرسپولیسی ها است. حرف او فصل الخطاب است و هیچ کس در فضای پرسپولیس به خودش اجازه نمی دهد بالای حرف او حرف بزند. سایه علی پروین روی سر پرسپولیس یک موهبت برای آن است.

* استقلال یک بزرگتر مثل علی پروین ندارد بر خلاف پرسپولیس، استقلال واقعا یک بزرگتر واقعی، فردی عاقلانه و دلسوزانه حرف بزند و حرفش را همه بخوانند ندارد. خلاء داشتن یک بزرگتر واقعی بعد از درگذشت منصورخان پورحیدری به این تیم آسیب زده است. بسیاری از مشکلاتی که در این دو سه ساله برای استقلال پیش آمده از همین بی بزرگتری نشات می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیسی ها قدر علی پروین را بدانند، استقلال بزرگتر واقعی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی ها قدر علی پروین را بدانند، استقلال بزرگتر واقعی ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید