انتها کار پومسه روهای ایران با کسب 4 مدال در جام جهانی 2019

در انتها مسابقات پومسه جام جهانی 2019 در چین، پومسه روهای ایران پیروز شدند 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز کسب نمایند.

انتها کار پومسه روهای ایران با کسب 4 مدال در جام جهانی 2019

به گزارش خبرنگاران، نخستین دوره مسابقات جام جهانی پومسه 2019 از روز پنجشنبه 31 مردادماه با حضور 287 پومسه رو در ووشی چین شروع شد و روز گذشته (آدینه - یکم شهریورماه) به سرانجام رسید.

در این بخش سیده معصومه حسینی، یاسمن فرخی، امیرسام درخشنده، محمدمهدی کرمی، سینا قزل احمد و محمدامین گماریان کنندگان ایران بودند که در سرانجام با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز به عنوان ششمی رسیدند.

در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 40 سال گروه زنان، سیده معصومه حسینی پیروز به کسب مدال طلا شد و کنندگان آمریکا و چین تایپه به ترتیب عنوان دوم و سومی را کسب کردند. در بخش تیمی دو نفره این رده سنی نیز کنندگان ایران (حسینی و قزل احمد) عنوان قهرمانی را کسب کردند و آمریکا نایب قهرمان شد و کانادا عنوان سومی را کسب کرد.

در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 40 سال گروه مردان، سینا قزل احمد به مدال نقره رسید و پومسه رو آمریکا قهرمان شد. در بخش تیمی دو نفر رده سنی نوجوانان نیز پومسه روهای ایران (کرمی - فرخی) توانستند مدال برنز کسب کنند؛ کننده تایلند بر سکوی قهرمانی ایستاد، ویتنام نایب قهرمان شد و چین تایپه نیز مشترکا با ایران سوم شد.

محمد امین گماریان کننده کشورمان در بخش ابداعی بود که از کسب مدال بازماند.

این رقابت ها مجموعا در 32 بخش و رده سنی و در هر دو گروه مردان و زنان برگزار گردید؛ در بخش استاندارد انفرادی مردان پومسه روها در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، کمتر از 30 سال، کمتر از 40 سال، کمتر از 50 سال، کمتر از 60 سال، کمتر از 65 سال و بالای 65 سال پیگیری شد. در بخش زنان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، کمتر از 30 سال، کمتر از 40 سال، کمتر از 50 سال، کمتر از 60 سال، کمتر از 65 سال و بالای 65 سال صورت گرفت.

در بخش تیمی دو نفره و تیمی سه نفره، پومسه روها در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، کمتر از 30 سال و بالای 30 سال به اجرای فرم پرداختند. در بخش ابداعی و در گروه دختران و پسران در رده های سنی کمتر از 17 سال و بالای 17 سال به رقابت پرداختند و در بخش تیمی دو نفره و پنج نفره ابداعی نیز رقابت ها در این دوره رده سنی پیگیری شد.

ایران تنها در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 14 سال (مردان)، 15 تا 17 سال (مردان - زنان)، کمتر از 40 سال (مردان - زنان)، تیمی دو نفره رده سنی کمتر از 40 سال (2 تیم) و ابداعی نوجوانان کننده داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتها کار پومسه روهای ایران با کسب 4 مدال در جام جهانی 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها کار پومسه روهای ایران با کسب 4 مدال در جام جهانی 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید