مهلت ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات روزهای 29 و 30 آبان ماه 1398 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

مهلت ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات

به گزارش خبرنگاران، این کنفرانس بین المللی، توسط دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران و به منظور فراهم آوردن فرصت مناسب برای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی و یافته های علمی و مصاحبه اساتید، محققان و پژوهشگران در زمینهٔ نظریه گراف، ترکیبیات، ریاضیات گسسته، کد و رمز برگزار خواهد شد.

فرهنگ سازی علمی و گسترش مرزهای دانش، گسترش تحقیقات بین رشته ای، ایجاد پلی برای افزایش ارتباط دانشگاه و صنعت، کشف استعدادهای نهفته و استفاده از تجارب و اندیشه بزرگان، رشد و توسعه دانش و فناوری علوم کامپیوتر، ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی در حیطه های ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات، شناسایی ایده های برتر و تبدیل آن ها به طرح های سازنده، بررسی چالش های پژوهشی در جامعه صنعتی و علمی کشور، شناسایی موانع و مسائل کشور در حوزه های مرتبط اهداف این کنگره دوروزه را تشکیل می دهند.

محورهای این کنفرانس شامل ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر، محاسبات است و آخرین مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس، 11 آبان 1398 است.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت همایش مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهلت ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید