عطایی: صعود به نیمه نهایی والیبال جوانان دنیا افتخار است

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران معتقد است که صعود شاگردانش به نیمه نهایی رقابت های قهرمانی جوانان دنیا یک افتخار است.

عطایی: صعود به نیمه نهایی والیبال جوانان دنیا افتخار است

به گزارش خبرنگاران، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران درباره پیروزی مقابل بحرین و صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی جوانان دنیا، گفت: از اینکه تیم والیبال جوانان ایران برای دومین بار در تاریخ به نیمه نهایی رقابت های والیبال جوانان دنیا صعود کرد خیلی خوشحالم. این صعود یک افتخار است که نصیب والیبال ایران شد. استراتژی اصلی ما این بود که جزو چهار تیم پایانی شویم که خوشبختانه این استراتژی محقق شد. امیدوارم در نیمه نهایی هم بتوانیم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.

او در خصوص اینکه آیا پیش بینی می کرد تیم ایران مقابل بحرین به راحتی پیروز گردد، گفت: ما به قدرت خود واقف هستیم، حتی پس از شکست مقابل ایتالیا هم نگرانی بابت حضور در نیمه نهایی نداشتیم. بازی 3 بر صفر مقابل بحرین ما را تحت هر شرایطی به نیمه نهایی می برد. مقابل بحرین با ترکیب اصلی بازی کردیم و یک تمرین خوب برای تیمم بود.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران اضافه نمود: ما سعی کردیم اشتباهات دوره های قبل را تکرار نکنیم و بر همین اساس به گونه ای برنامه ریزی کردیم که برخی رقبای مرحله دوم را خودمان انتخاب کنیم. در دوره قبل می توانستیم در گروهی باشیم که برای ما بهتر گردد اما این کار را انجام ندادیم.

عطایی درخصوص بازی با برزیل در نیمه نهایی اعلام کرد: برزیل تیم بسیار قدرتمندی است اما ما هم به قدرت تیم خود واقف هستیم. این بازی قابل پیش بینی نیست. همه تیم های حاضر در مسابقات در 6 مسابقه حاضر شده اند و از یکدیگر شناخت کافی دارند بنابراین ما یا باید در طول بازی استراتژی ها تیم حریف را خنثی کنیم یا اینکه به گونه ای بازی کنیم که تا الان بازی نکرده ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عطایی: صعود به نیمه نهایی والیبال جوانان دنیا افتخار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: صعود به نیمه نهایی والیبال جوانان دنیا افتخار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید