عامل تخریب بانک مسکن در غرب تهران دستگیر شد

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل تخریب یکی از شعبات بانک مسکن در غرب پایتخت اطلاع داد.

عامل تخریب بانک مسکن در غرب تهران دستگیر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علی محمدی رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه با تخریب و آتش زدن تعدادی از بانک ها و شکستن شیشه آن ها در شهر تهران توسط تعدادی از آشوبگران در پی ناآرامی های اخیر موضوع در دستور کار تیم هایی از ماموران پلیس امنیت نهاده شد، گفت: با دریافت گزارش تخریب و به آتش کشاندن یکی از شعبات بانک مسکن در غرب تهران، بلافاصله کارشناسان پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت به محل وقوع جرم در حوالی خیابان جنت آباد شمالی اعزام شدند.

وی گفت: در تحقیقات میدانی تعیین شد که تعدادی از آشوبگران با حمله ور شدن به بعضی از اماکن دولتی به ویژه بانک مسکن قصد اغتشاش و برهم زدن نظم عمومی در این منطقه را داشتند که پس از تخریب و آتش زدن بانک مذکور قبل از حضور ماموران از محل گریختند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با آنالیز های تکمیلی سر نخ هایی از هویت عامل اصلی این تخریب به دست آمد، بیان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم، هماهنگی های قضائی انجام و روز گذشته متهم دستگیر شد و برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی این پلیس انتقال یافت.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه متهم 30 ساله است و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان وی ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "عامل تخریب بانک مسکن در غرب تهران دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل تخریب بانک مسکن در غرب تهران دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید