رحمتی: تیم های سعودی داور بازی ها را عوض می نمایند ولی ما گوش به فرمانیم، گل مان صحیح بود

کاپیتان استقلال با اشاره به اشتباه داور عمانی در بازی تیمش مقابل العین و مردود اعلام کردن گل سالم این تیم، از فدراسیون فوتبال خواست به این موضوع رسیدگی کند.

رحمتی: تیم های سعودی داور بازی ها را عوض می نمایند ولی ما گوش به فرمانیم، گل مان صحیح بود

به گزارش خبرنگاران، سید مهدی رحمتی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل العین امارات گفت: در وهله اول از همه طرفداران تشکر می کنم که ما را تنها نگذاشتند. در نیمه نخست مقداری دچار سردرگمی شدیم اما در نیمه دوم بهتر بودیم. یک گل زدیم و پنج شانس صد درصد گل را از دست دادیم. داوران یکی از گل های سالم ما را آفساید گرفتند. استقلال خوب بازی کرد. بدشانسی شامل حال ما شد.

او درباره مسائل و اشتباهات داوری در بازی تیم های ایرانی در آسیا گفت: این موضوع را فدراسیون فوتبال باید با AFC حل نماید. باید زورمان بیشتر باشد. می بینید تیم های سعودی داور بازی ها را عوض می نمایند. ما فقط گوش به فرمان هستیم. نمایندگان ایران به خاطر فشردگی بازی ها در فشار هستند. بازیکنان ما خسته شدند و دو بازیکن هم با مصدومیت رو به رو شدند.

کاپیتان استقلال اضافه نمود: سه روز دیگر یک بازی حساس در لیگ برتر داریم. شانس قهرمانی در لیگ برتر داریم. از طرفداران می خواهیم تیم استقلال را حمایت نمایند. انگیزه و امید ما روی لیگ برتر است. امیدوارم طرفداران ما را حمایت نمایند.

رحمتی دباره نقش طرفداران در بازی های تیمش گفت: طرفداران لطف داشتند. طرفداران واقعی استقلال شرایط را درک می نمایند. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم اما نتوانستیم به گل برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رحمتی: تیم های سعودی داور بازی ها را عوض می نمایند ولی ما گوش به فرمانیم، گل مان صحیح بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی: تیم های سعودی داور بازی ها را عوض می نمایند ولی ما گوش به فرمانیم، گل مان صحیح بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید