تاکید تاجیکستان و سازمان ملل بر همکاری ها در زمینه بلایای طبیعی

در دیدار معاون وزیر امور خارجه تاجیکستان با نمایندگان سازمان ملل متحد بر علاقه مندی 2 طرف بر گسترش همکاری های در زمینه کاهش خطرات و اثرات بلایای طبیعی تاکید شد.

تاکید تاجیکستان و سازمان ملل بر همکاری ها در زمینه بلایای طبیعی

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در دوشنبه، مظفر حسین زاده معاون وزیر امور خارجه تاجیکستان با مامی میزوتوری نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در زمینه کاهش خطرات بلایای طبیعی و آساکو اوکی معاون دستیار دبیرکل سازمان ملل متحد و رئیس اداره برنامه توسعه سازمان ملل برای آنالیز این موضوع دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار در مورد نتایج همایش منطقه ای در رابطه با اجرای سند کاهش خطر حوادث برای سال های 2015 - 2030 گفتگو صورت گرفت.

در این همایش مسئولین وزارتخانه ها و سازمان های حوادث غیر مترقبه ایران، افغانستان، هند، قزاقستان، چین، قرقیزستان، مغولستان، پاکستان، ترکمنستان و ازبکستان و همچنین نمایندگان برنامه توسعه سازمان ملل متحد، سفارتخانه ها و سازمان های بین المللی حضور داشتند.

معاون وزیر امور خارجه تاجیکستان و نمایندگان سازمان ملل متحد همچنین موضوعات مربوط به تقویت همکاری های این کشور با سازمان ملل و انجام اقدامات مشترک جهت کاهش خطرات و اثرات بلایای طبیعی را آنالیز کردند.

انتهای پیغام/.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تاکید تاجیکستان و سازمان ملل بر همکاری ها در زمینه بلایای طبیعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید تاجیکستان و سازمان ملل بر همکاری ها در زمینه بلایای طبیعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید