آنالیز فنی از نسل جدید تویوتا یاریس

تویوتا میخواهد به زودی نسل جدید هاچ بک ساب کامپکت یاریس را برای بازارهای اروپایی و آسیایی معرفی کند اما پیش از رونمایی رسمی، تصاویری از این خودرو افشا شده است.

آنالیز فنی از نسل جدید تویوتا یاریس

به گزارش خبرنگار، تویوتا میخواهد به زودی نسل جدید هاچ بک ساب کامپکت یاریس را برای بازار های اروپایی و آسیایی معرفی کند، اما پیش از رونمایی رسمی، تصاویری از این خودرو افشا شده است.

یاریس جدید در همان جهت مدل های C-HR و کرولا گام نهاده و از جدیدترین زبان طراحی تویوتا بهره می برد. نمای جلویی این خودرو هوشمندانه و تهاجمی به نظر می رسد درحالی که بخش عقبی آن هم با چراغ هایی که با نواری LED به هم متصل شده اند، نمای قابل توجهی را به نمایش گذاشته است.

این اولین یاریسی محسوب می گردد که روی پلت فرم TNGA تویوتا ساخته شده است. تویوتا استحکام بسیار بیشتر، مرکز ثقل پایین و طراحی بسیار هوشمندانه را از مزیت های وجود این پلت فرم در زیر پوست یاریس جدید برشمرده است.

همچنین مثل کرولای جدید، نسل جدید یاریس هم میخواهد تجربهٔ رانندگی جذاب تری را ارائه کند که آن را بیشتر از پیشینیان خود متمایز خواهد نمود. همچنین پیش ازاین، نسخهٔ اسپرت GR این ماشین هم با پوشش های استتاری در نوربرگ رینگ دیده شده است که این یعنی تویوتا ارائهٔ این نسخه را هم برای یاریس جدید در برنامهٔ خود دارد.

در همین حال، یاریس یک تویوتای جدید است که این یعنی نسل جدید این خودرو حداقل یک نسخهٔ هیبریدی هم خواهد داشت. گفته می گردد این نسخه به قوای محرکهٔ 1.5 لیتری الکتریکی سازی شده با 115 اسب بخار قدرت مجهز خواهد بود که این یعنی 16 اسب بخار از یاریس هیبریدی کنونی قوی تر خواهد بود. انتظار می رود نسل جدید یاریس رسماً در نمایشگاه توکیو رونمایی گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آنالیز فنی از نسل جدید تویوتا یاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز فنی از نسل جدید تویوتا یاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید