احضار استراماچونی، نکونام و غفوری به کمیته انضباطی

سرمربیان تیم های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان و نیز وریا غفوری، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

احضار استراماچونی، نکونام و غفوری به کمیته انضباطی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اطلاعیه جدید کمیته انضباطی به توضیح زیر است:

1 -وریا غفوری بازیکن تیم استقلال به دلیل اظهارات غیرمسئولانه در میکسدزون استادیوم ماشین سازی، پیروی ابلاغیه ارسالی می بایست برای ادای توضیحات در موعد مقرر، در کمیته انصباطی حضور پیدا نمایند.

بدیهی است حق باشگاه استقلال و سایر باشگاه ها در اعتراض به کیفیت توپ های لیگ برتر به وسیله انعکاس قانونی محفوظ است و این باشگاه می تواند ظرف 48 ساعت با ارائه نامه رسمی به سازمان لیگ، فرآیند مربوطه را به وسیله قانونی پیگیری کند.

2- آقای جواد نکونام سرمربی محترم تیم فولاد خوزستان به دلیل ایراد اظهاراتی درباره داوری دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از مسابقه، برای ادای توضیحات در این باره می بایست پیروی ابلاغیه ارسالی در موعد مقرر، در کمیته انضباطی حاضر گردد.

لازم به ذکر است حق باشگاه فولاد خوزستان در اعتراض به داوری، مطابق قوانین و آیین نامه های داخلی و بین المللی محفوظ است و این باشگاه می تواند ظرف 48 ساعت با ارائه شکایت رسمی به سازمان لیگ، فرآیند مربوطه را به وسیله قانونی پیگیری کند.

سازمان لیگ و کمیته داوران مکلف هستند در موعد قانونی، پاسخ لازم را ارائه دهند.

3- کمیته انضباطی ضمن تقدیر از رویکرد مثبت و حرفه ای آقای استراماچونی سرمربی محترم تیم استقلال در بحث داوری و تبریک به تیم حریف در نشست خبری پس از مسابقه مقابل ماشین سازی، به دلیل رفتار غیرورزشی ایشان در انتها نشست، اعلام می نماید که وی می بایست پیروی ابلاغیه ارسالی، برای ادای توضیحات در موعد مقرر در کمیته انضباطی حضور پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احضار استراماچونی، نکونام و غفوری به کمیته انضباطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احضار استراماچونی، نکونام و غفوری به کمیته انضباطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید